Dárkové poukazy

Dárkové poukazy vystavujeme na počkání na recepci. Můžete vybrat konkrétní masáž nebo pouze libovolnou částku, kdy si obdarovaný sám vybere proceduru. Na poukaz lze uvést věnování. K poukazu obdržíte obálku a prospekty.

ČTĚTE VÍCErounded259
Spa a wellness

Profesionální team filipínských masérek se postará o netradiční zážitek z návštěvy našeho regeneračního a relaxačního centra. Do standardní nabídky patří zejména:

  • Filipínské masáže
  • Thajské masáže
  • Havajská masáž „LOMI LOMI“
  • Masáž lávovými kameny
  • Fiji procedury

ČTĚTE VÍCE


rounded25978

Spa Suite

Využijte možnosti hýčkat Vaše tělo i mysl v privátním hotelovém apartmá.Tento luxusní prostor je situován v 7. patře Spa Hotelu Vita****, kde budete mít naprosté soukromí. Čekají Vás krásné procedury přímo na míru od profesionálních filipínských masérek.Tyto balíčky jsou určeny vždy pro dvě osoby.

ČTĚTE VÍCE


Ubytování

Naši hosté mohou relaxaci spojit i s příjemným pobytem v Českých Budějovicích. K ubytování lze využít kapacity nového 4* hotelu Albatros VITA, který sousedí s OrientSpa, nebo se lze ubytovat přímo v prostorách OrientSpa.

ČTĚTE VÍCE


rounded259

Ostatní

Rádi bychom Vás upozornili rovněž na speciality, které naše OrientSpa hostům nabízí. Jedná se o osvědčené kombinace relaxačních a regeneračních procedur a rovněž o skutečně netradiční formu setkání s Vašimi obchodními partnery či Vaším týmem.

REZERVACE


This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!