Filipínské masáže

Tato masáž je účinná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát. Jemná masážní technika také pomáhá rozproudit mízní systém a tak podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování škodlivin – toxických látek. Dále pak dochází k uvolnění svalů a blokád. Při vlastní masáži pak pomocí hmatů maséra očekávejte zlepšení krevního oběhu, regulaci a zdokonalení funkce autonomního nervového systému a odstranění bolesti. Působí skvěle na svaly dolních končetin, hýžďového svalstva, oblast zad. Přes intenzitu této techniky, není klasická masáž vyčerpávající pro maséra ani pro masírovaného. Při masáži se využívá účinků speciálních přírodních olejů, kdy masér pracuje tak, aby se olej dostal co nejhlouběji do kůže. Masáž je výborná svým působením, klienti při ní někdy i usínají často při prvních hmatech maséra a po masáži cítí výraznou psychickou úlevu. Při pohledu na dobrého maséra při práci, máte pocit, že klasická masáž je vlastně meditací. Klienti ji vnímají velmi příznivě a jsou překvapeni, jak jemnou metodou se jim dokáže ulevit od bolesti.

REZERVACE

filipinske-masaze-rounded
Thajské masáže

Za zakladatele této unikátní ozdravné terapie je považován lékař ze severní Indie Jivaka Kumar Bhakka, který byl přítelem samotného Budhy. Jako léčebná metoda byla kdysi thajská masáž součástí znalostí každého budhistického mnicha. Díky prolínání kultur a znalostí byla masáž ovlivněna jógou, tradiční čínskou medicínou, akupunkturou a indickým léčebným uměním Ájurvédou. Někdy je označována také jako „jóga pro líné“, díky množství protahovacích cviků. Dnes jsou v Thajsku tyto tradiční masáže součástí všedního života a zdravého životního stylu. Také u nás se stávají populárními a pomáhají řešit různé zdravotní problémy. Naše thajské masérky prošly školením tradičních metod v nejproslulejším thajském buddhistickém chrámu Wat-Po a mají za sebou několikaletou praxi.

REZERVACE

thajska-masaz-rounded
Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je terapie už od pradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. U nás se poprvé objevuje jako absolutní novinka. Tato procedura dokonale prohřívá a relaxuje unavený organismus a využívá i léčebné techniky havajské masáže. Nahřáté lávové kameny masérka pokládá přímo na tělo klienta, dalšími kameny je prováděna samotná masáž. „HOT Stones“ mají pozitivní energetickou vibraci, která harmonizuje tělesné i psychické procesy ve Vašem těle. Po této celotělové masáži se budete cítit jako znovuzrození. Masáže, prováděné pomocí teplých kamenů nebo přikládáním vzácných kamenů na tělo, byly oblíbené již u starých Inků, Mayů, v Mezopotámii, v Indii a v Číně.

REZERVACE

kameny_205x205
Procedury z FIJI

Tato speciální procedura pozitivně působí na vzhled a elasticitu vaší pokožky, kdy zcela přírodní přípravky s kokosovým olejem a speciálním tělovým máslem DILO, zlepšují prokrvení povrchu těla a přispívají k vyloučení toxických látek nahromaděných v epidermu. Dále hluboce hydratují a vyživují pokožku vitamíny. Prostřednictvím jemného krémového peelingu se pokožka nejprve důsledně očistí a při aplikaci se odstraní nejen staré kožní buňky, ale dochází také k hloubkovému čistění pórů. Zábal je doprovázen přiložením lávových kamenů na některá místa na těle.

REZERVACE

rounded259 (1)
Havajská masáž „Lomi – Lomi“

Havajská masáž „LOMI LOMI“ je terapie už odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech, Nejčastěji přímo v přírodě pod volným nebem. Umění havajské masáže se předávalo z generace na generaci, vychází z tradiční havajské filozofie „Huna“, což značí „Očím nepoznané, viditelné jen srdci“. Základy terapie „LOMI LOMI“ spočívají na použití speciálních havajských technik masáže předloktím,které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Provedení masáže je
ovlivněno tradičním havajským tancem. Masáž je zaměřena na oblast zad a nohou, stimuluje krevní a lymfatický oběh,
hluboce relaxuje a harmonizuje tělo i mysl, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí. Speciální exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody. Tato masáž je označována za perlu mezi ostatními terapiemi. Uvolňuje kloubní spojení díky protahovacím prvkům masáže. Tuto masáž doporučujeme i při bolestech pohybového aparátu a k regeneraci organismu po sportovní zátěži. V neposlední řadě detoxikuje organismus. Je vhodná jako doplňková podpůrná masáž v boji s celulitidou a otoky dolních končetin. Pro havajské techniky je typické využití rytmických pohybů celého těla, práce předloktím a hranou ruky. Masáž je zaměřena na oblast zad a zadní část nohou. Využívá dlouhé podélné tahy předloktím podél páteře, které protáhnou zkrácené svaly a dále uvolňující techniky na oblast lopatek, ramen a krční páteře. Masér se snaží harmonizovat provedení s dechovým stereotypem klienta. Následuje masáž nohou zezadu, v níž jsou taktéž typické dlouhé podélné tahy předloktím a protahovací techniky.

REZERVACE

rounded259 (1)
Ostatní

Vyzkoušejte i další příjemné relaxační procedury:

  • Turecká lázeň Hammam
  • Pealing a pěnová masáž
  • Pleťové masky Orientu

REZERVACE

rounded25999Pobytové balíčky

ubytování v příjemném prostředí, denně prohřátí v turecké lázni Hammam a bohatý výběr masáží od profesionálních masérek z dálného východu.

Čtěte více

Pobytové balíčky


This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!